Budynek mieszkalny XI - Budynki mieszkalne

Lokalizacja: Niemcy

Inwestor: prywatny

Powierzchnia użytkowa: 271,55 m2

Projekt: 2016

Autor: Karolina Szałankiewicz

Zgodnie z uzgodnioną przez Inwestora koncepcją programową zaprojektowano budynek mieszkalny jednorodzinny posiadający dwie kondygnacje nadziemne. Budynek ma trzy wejścia z różnych kierunków. Główne wejście do budynku zlokalizowane jest od strony północno-wschodniej. Od południa znajdują się dwa wejścia/wyjścia na taras, który okala budynek od strony południowego – zachodu.

Projektowany jest podjazd wraz z chodnikiem wewnętrznym (od strony północno- wschodniej) łączący zjazd indywidualny z gminnej drogi wewnętrznej wraz z budynkiem.

Budynek posiada dwie kondygnacje nadziemne bez podpiwniczenia. Na kondygnacji parteru znajdują się pomieszczenia „strefy dziennej” tj; kuchnia, salon, jadania, spiżarnia, łazienka, wc, biblioteka oraz wiatrołap i garaż. Na piętrze znajdują się trzy pokoje, sypialnia główna, łazienka, pralnia i kotłownia.

Budynek posiada jedną klatkę schodową która łączy ze sobą parter i I piętro. Klatka schodowa o konstrukcji żelbetowej. Budynek posiada jeden balkon na pierwszym piętrze przy sypialni głównej.

Projektowany jest dach wielospadowy z czterema lukarnami o kącie nachylenia 40 o

Poddasze jest ocieplone, projektowany jest wyłaz dachowy w formie okna dachowego w części północno-wschodniej dachu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 785 637 673

biuro@ba-creatio.pl

Creatio Karolina Szałankiewicz
ul. Szkolna16, Mymoń
38-524 Besko

NAPISZ DO NAS