Budynek mieszkalny II - Budynki mieszkalne

Lokalizacja: powiat krośnieński

Inwestor: prywatny

Powierzchnia użytkowa: 251,14 m2

Projekt: 2019

Autor: Karolina Szałankiewicz

Projektowany budynek posiada dwie kondygnacje nadziemne oraz posiada podpiwniczenie . Budynek mieszkalny ma cztery wejścia z różnych kierunków. Główne wejście do budynku zlokalizowane jest od strony południowej, wejście na taras zlokalizowane jest od strony południowej oraz od strony zachodniej. Z poziomu kondygnacji piwnicy projektowane jest wyjście od strony zachodniej.
Na kondygnacji parteru i piwnicy znajdują się pomieszczenia „strefy dziennej” tj; kuchnia z jadalnią, salon, łazienka, biuro, wiatrołap, pokój rekreacyjny oraz pralnia i kotłownia. Na piętrze znajdują się dwa pokoje, sypialnia główna, łazienka i garderoba.
Budynek posiada jedną klatkę schodową, która łączy ze sobą piwnice, parter i poddasze użytkowe budynku. Klatka schodowa pomiędzy piwnicą a parterem o konstrukcji żelbetowej, klatka schodowa między parterem a poddaszem drewniana. Budynek posiada jeden taras o konstrukcji drewnianej okalający parter budynku.
Projektowany jest dach dwuspadowy o kącie nachylenia połaci 45o z dwiema większymi lukarnami (łazienka, klatka schodowa) oraz dwiema mniejszymi lukarnami w pokojach. Kąt nachylenia wszystkich lukarn wynosi 45o.
Dom jest wykonany w tradycyjnej technologii drewnianej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 785 637 673

biuro@ba-creatio.pl

Creatio Karolina Szałankiewicz
ul. Szkolna16, Mymoń
38-524 Besko

NAPISZ DO NAS