Budynek mieszkalny IX - Budynki mieszkalne

Lokalizacja: powiat leżajski

Inwestor: prywatny

Powierzchnia użytkowa: 187,20 m2

Projekt: 2017

Autor: Karolina Szałankiewicz

Zaprojektowano budynek mieszkalny jednorodzinny oraz budynek gospodarczo – garażowy w tradycyjnym stylu dworkowym. Budynek mieszkalny ma cztery wejścia z różnych kierunków. Główne wejście do budynku zlokalizowane jest od strony północno-wschodniej, wejście techniczne ulokowane jest od północnego-zachodu i kolejne wejście techniczne od południowego – zachodu. Od strony południowego – wschodu znajduje się wyjście na taras. Na kondygnacji parteru znajdują się pomieszczenia „strefy dziennej” tj; kuchnia, salon, jadania, spiżarnia, łazienka, biuro, wiatrołap oraz pralnia i kotłownia. Na piętrze znajdują się dwa pokoje, sypialnia główna, łazienka i garderoba.

Budynek posiada jedną klatkę schodową, która łączy ze sobą parter i poddasze użytkowe budynku. Klatka schodowa o konstrukcji żelbetowej. Budynek posiada jeden balkon na pierwszym piętrze przy sypialni głównej.

Projektowany jest dach wielospadowy o kącie nachylenia połaci 35o z czterema mniejszymi lukarnami w formie bawolego oka oraz jednej większej lukarnie. Kąt nachylenia wszystkich lukarn wynosi 20o. Od strony sypialni głównej zaprojektowana jest ściana attykowa o opływowym miękkim kształcie linii górnej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 785 637 673

biuro@ba-creatio.pl

Creatio Karolina Szałankiewicz
ul. Szkolna16, Mymoń
38-524 Besko

NAPISZ DO NAS